Vše pro oči a rty - tužky, linky, rtěnky, řasenky

Vše pro oči a rty - tužky, linky, rtěnky, řasenky


Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Přesné oční linky s plstěným hrotem nabízejí nejvyšší přesnost pro všechny vaše potřeby aplikace očních linek. 

Odolné složení s dlouhým opotřebením zvládne jakýkoli výkon nebo výrobu. Tyto linky rychle schnou a jsou odolné proti rozmazání. K dispozici ve dvou odstínech - černá a tmavě hnědá.

PEL – 1ml./0,034.oz. Očekávejte 75-200 aplikací.

Kajal tužka - 2 barvy

Cena 278,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Tato barevně bohatá tužka Kajal zaujme svou krémovou, jemnou texturou. Barvy se dají snadno míchat a jsou vhodné pro skvělé kreace na oku.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

HD Skinliner představuje nový koncept pro precizní líčení na obličeji a těle – a zároveň slouží jako perfektní linka na rty a oči. HD Skinliner se aplikuje snadno a pohodlně. Měkký silikonový hrot kreslí přesnou linii a barevný inkoust vykazuje vynikající přilnavost k pokožce, aniž by stékal. HD Skinliner je voděodolný. Kryolan Eye Make-up Remover se doporučuje pro odstranění voděodolné Skinliner. Poznámka: Po dlouhém používání Skinlineru se může měkký silikonový hrot opotřebovat. Chcete-li prodloužit životnost vložky, stačí vytáhnout špičku, otočit ji a vyměnit. Tím se obnoví původní přesnost.

Podrobnosti: Pero s měkkým silikonovým hrotem

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Ultimátní gelové oční linky v sobě spojují to nejlepší ze dvou světů. Je to skoro jako tekutá vložka, ale snadněji se aplikuje s měkkým gelovým povrchem. Gelová tužka na oči, která se nerozmazává a je voděodolná, vydrží až 14 hodin, a proto se perfektně hodí na dlouhé focení nebo večery. Po použití rekapitulujte.

Podrobnosti: 12,3 cm

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Kryolan Contour Pencil je měkká texturovaná tužka pro konturování obličeje a těla. Díky speciálnímu složení je tato tužka velmi odolná a poskytuje silnou intenzitu barvy. Pro jemnější texturu zahřejte špičku tužky před aplikací.

Podrobnosti: 17,5 cm

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Vysoce intenzivní třpytivé pastelky kloužou jako tekutý kov. Okamžitě mísitelné a rozmazatelné, barvy magicky ustálí na voděodolný povrch během několika minut. Po zaschnutí lehce přeleštěte prsty, abyste zesílili brilanci a zvýraznili třpyt. Bezpečné pro oči.

CSC 2,8g/0,10oz. Očekávejte 20-75 aplikací na každou.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Získejte přirozené, definované obočí s tužkami na obočí Ben Nye! Sedm barev, které jsou dostatečně měkké na to, aby se smíchaly, ale zároveň dostatečně pevné, aby udržely nabroušený hrot pro čistou a přesnou aplikaci.

 

Velikost: 7in. / 178 mm.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Naše tužky na oční linky mají krémovou matnou texturu s hustou pigmentací. Lze je použít k vymezení očního okolí a  zintenzivnění linie řas . 

Rozmažte tyto vložky pro jemnější, přirozený efekt. Díky hedvábné struktuře a bohatému barevnému efektu jsou tyto tužky skvělým nástrojem pro všechny kosmetické, svatební, módní a filmové maskéry.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Naše tužky na rty mají mimořádně matný povrch s divoce pigmentovanou a hustou krémovou texturou. Díky vysoké koncentraci pigmentu v těchto tužkách jsou perfektní pro konturování a definování rtů a zároveň nabízejí silný základ pro naše barvy na rty a rtěnky. 

Tyto tužky jsou sedm palců dlouhé a přicházejí v rozmanité škále přírodních tónů, syté červené a zářivých odstínů, takže jsou ideální pro použití každým svatebním, módním, redakčním, drag nebo filmovým maskérem.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Krémové tužky MagiColor jsou perfektní pro přidání barevných detailů do fantazijních, klaunských a obličejových barev. Udržujte je nabroušené pomocí našeho ořezávátka s jedním otvorem, abyste zajistili přesnou linii. 

Jejich krémová konzistence poskytuje hladký pigment, který snadno klouže po pokožce. Díky základním barvám a pohodlnému způsobu aplikace jsou tyto pastelky ideální pro použití malíři obličeje a těla, festivalovými, módními, divadelními a abstraktními vizážisty.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Eye Definers jsou ultra-pigmentované krémy, které jsou skvělé pro rozmazání oční linky a konturování. Jako jedna z našich klasických formulací zdobí tváře umělců a performerů po generace. Toto složení bylo navrženo tak, aby napodobovalo stíny, které vrhají řasy pod očima. 

Eye Definers nabízí úžasný potenciál míchání, který poskytuje všestrannou škálu dosažitelných stylů. K dispozici v pěti různých odstínech prospěšných pro všechny kosmetické, svatební, filmové, letištní a divadelní maskéry.  

SL – 10g/0,35oz. Očekávejte 75-200 aplikací.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Cake Eye Liners jsou vodou aktivované barvy, které jsou ideální pro vytváření grafických návrhů očí, dramatických okřídlených linek a zvýraznění tvaru obočí. Mohou být dokonce namalovány na řasy. Barvy samy zasychají do matu a po zavadnutí se nerozmazávají.

Cake Eye Liners jsou jednou z našich klasických formulací, které obstály ve zkoušce času. Různorodou škálu těchto osmi základních odstínů lze použít samostatně nebo smíchat dohromady pro vlastní odstíny. Tato všestranná receptura je ideálním nástrojem pro všechny make-up umělce pracující v kosmetických, redakčních, módních, scénických, cosplay a drag stylech.

EL – 2g/0,07oz. Očekávejte 100-350 aplikací.

Bílá řasenka Ben Nye 9,3ml

Cena 360,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Naše řasenka poskytuje objem i délku v bohatém a krémovém složení. Je odolný a po celý den se neroztéká ani se neodlupuje, takže i ten nejdramatičtější design očního make-upu zůstane čistý a svěží po celé hodiny. 

Profesionální výkon těchto řasenek je činí preferovanými kosmetickými, redakčními, filmovými, drag, cosplay a make-up artisty.

LM – 9,3 ml./0,31 fl. oz.; LM-3 – 10ml./0,35 fl. oz. Očekávejte 75-150 aplikací.

Černá rtěnka Ben Nye

Cena 0,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Naše krémová sametová bílá rtěnka nabízí polomatný povrch rtů. 

LS – 3,4g/0,12oz. Očekávejte 75-200 aplikací.