Silikony

Silikony


Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Bezsilikátový odlévací materiál pro odlévání těl. Neobsahuje volný krystalický oxid křemičitý. Je zdravotně nezávadný, vhodný pro odlitky větších částí lidského těla.
Vyšší teplota vody zkrazuje dobu zpracování a odformování.

Materiál je určen jen pro jeden odlitek.

Formu je nutno udržovat ve vlhku, jinak dojde k vysušení a smrštění. Odlitek je nutné provést co nejdříve. Případné smrštění formy dosahuje až 40% a v některých příapdech je ho možné využít ke zmenšení odlitku.

Alja-Safe Acrobat je vláknem vyztužená “ verze původního alginátu Alja-Safe ™ pro odlévání.
Acrobat je pevnější a lépe drží na svislém povrchu, což uživateli umožňuje lepší kontrolu nad formováním tváří, trupu atd.
Acrobat ™ reprodukuje dokonalé detaily ze všech povrchů těla a je vhodný pro vytváření dočasných forem, které lze použít k vytváření věrných reprodukcí z vosku, sádry , polymerační sádry nebo polyurethanů např. Smooth-Cast serie.

Zpracování: 5min

Odformování: 8min

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Polymerační modelovací hmota s výbornou kresbou detailů.
Po vytvrzení lze malovat. Vytvrzuje teplem při 100°C.
po vytvrzení má vlastnosti keramické hmoty. Lze brousit a barvit

Návod pro použití :

Pečte v troubě při 130°C 15 minut , tloušce 6 mm.Nepoužívejte mikrovlnou troubu!Nepřekračujte uvedené teploty ani doporučené časy.

Barvit je možné akrylovými barvami.

Super Sculpey CE - růžovobéžová, měkká

Vlastnosti
 • pro výrobu figurek
 • velmi jemný a stabilní
Parametry
 • Tvrdnutí 15min při 130°C a tloušce 6mm
 • Tvrdnutí 30min při 130°C a tloušce 12mm
 • Po vytvrdnutí má vlastnosti keramické hmoty
 • Lze vymačkat do negativní silikonové formy
 • Lze brousit a barvit

Monster Clay 2,05kg - modelovací hmota

Cena 2 154,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Modelovací hmota Monster Clay® je vysoce kvalitní, bezsirnatá modelovací směs na olejové bázi. Všechny varianty Monster Clay jsou zcela bez toxinů a těkavých organických sloučenin.

Hmota je relativně suchá a má nízkou teplotu tání (asi 58 ° C), nelepí se na nástroje nebo prsty. Ve dvou barevných verzích - hnědé (Monster Clay) a šedé (Monster Clay Gray).

Klíčové vlastnosti:

Nízká hustota: Monster Clay má nižší měrnou hmotnost než srovnatelné modelovací hmoty. Výsledkem je, že každý blok obsahuje zhruba o 25% více materiálu na kg než většina konkurenčních produktů, což z něj činí jednu z nejekonomičtějších modelovacích hmot na trhu.

Vysoká elasticita: Vzhledem k mimořádně vysoké pružnosti Monster Clay lze po ohřevu protáhnout jako karamel a tím usnadnit konstrukci obtížných tvarů.

Hladká konzistence: Monster Clay má hladkou základní konzistenci, a proto může být velmi dobře zpracován. Nízká teplota tání dále usnadňuje zpracování.Pro vyhlazení povrchu použijte 99% alkoholu, rozpouštědla na bázi citrusu (k dispozici od nás) nebo náhražku terpentinu.

Bez síry: Monster Clay je zcela bez síry a může být proto bezpečně používán s adičními silikony.

Pevná konzistence při normální pokojové teplotě: Monster Clay má pevnou konzistenci při normální pokojové teplotě přibližně 23 ° C a pak může být zpracován nástroji. Povrch je odolný vůči poškození při pokojové teplotě.

Žádná polymerace / žádná oxidace: Jedním z hlavních kritérií ve vývoji Monster Clay bylo, aby vlastnosti zpracování zůstávaly trvale konstantní. Monster Clay časem nedegraduje, nezasychá a zachovává si svou originální tvarovatelnost. To se často nevyskytuje u jiných modelovacích sloučenin na bázi oleje.

Snadné zkapalnění: Monster Clay se dá snadno roztavit a nalit do jakékoliv pružné formy (silikon, alginát, PUR pryž atd.). Tento proces lze opakovat neomezeně. Materiál si po ochlazení zachová původní konzistenci. Monster Clay je ideální pomůcka pro sochaře, výtvarníky, výrobce prototypů, modelů atp.

Výhodné balení: Materiál je balený do vaniček ze speciálního materiálu, který umožňuje tavení Monster Claye přímo v obalu (např. v mikovlné troubě)

Monster Clay se dodává ve 3 tvrdostech - Soft, Medium a Hard. Balení je 2,05 kg.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Body Double ™  Release Cream  je netoxický pleťový kondicionér, který napomáhá uvolňování   kaučuku z plísní  Body Double™ z povrchů pokožky s ochlupením nebo bez něj. Body Double™ Release Cream  je bezpečný pro pokožku a certifikovaný nezávislou laboratoří. Smývá se mýdlem a vodou. Je vysoce koncentrovaný, takže trochu jde daleko. Před použitím umyjte určenou část těla mýdlem a vodou a důkladně osušte. Liberálně nanášejte  Body Double™ Release Cream  na všechny povrchy pokožky (holé i pokryté vlasy), které se dostanou do kontaktu s   formovací gumou Body Double™ . Věnujte zvláštní pozornost agresivnímu sdělení a zapracování krému do chloupků na těle a přes něj.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Silikonový separátor ve spreji, separuje silikony, polyuretany, epoxidy.

Ease Release 200 je vynikající univerzální separační prostředek pro výrobu forem a odlévacích dílů. Tento produkt separuje polyuretanové elastomery, polyuretanovou pěnu, epoxidovou pryskyřici, polyesterové pryskyřice, silikony, pryž a termoplastické polymery. Ease release 200 je účinný na hliníkové, chromové, platinové silikonové, epoxidové, pryžové a ocelové formy.

Vlastnosti:

   Ease Release 200 se snadno aplikuje, rychle schne a je účinný v širokém rozsahu teplot od 21 °C do 260 °C.

   Zanechává matný až polomatný povrch.

Aplikace:

Důkladně vyčistěte svou formu vhodným čističem, abyste odstranili všechny stopy předchozích nátěru a olejů.

   Aplikujte přípravek Ease Release 200 pomocí aerosolového spreje. Držte plechovku 15 až 20 cm od povrchu formy, abyste zajistili lehký rovnoměrný povlak. Když jsou formy nové nebo byly otryskány abrazivem, aplikujte silnější vrstvu. Formu zahřejte na procesní teplotu, pak přebytek otřete hadříkem a před dalším formováním znovu naneste tenkou vrstvu Ease Release

Přípravek je hořlavý, skladujte ve vhodných prostorách , pracujte ve větrané místnosti, chraňte si oči a dýchací cesty.

Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Velmi trvanlivý adiční silikon, který se nanáší přímo na kůži. Na rozdíl od alginátových forem lze z formy vyrobit mnoho kopií ze sádry, vosku, pryskyřic, polymerační sádry, atd. Dodává se i v kartuších - pro jednodušší práci.

Je nezávadný, určený pro odlitky lidského těla.

Body Double Standard - pro větší části těla 
Body Double Fast - pro rychlé formování

Vlastnosti
 • silikon pro odlévání lidí
 • výborné otisky
 • jednoduché zpracování
 • měkký a elastický
 • vysoká pevnost v trhu
 • síťování bez smrštění
Parametry
 • Tvrdost : 25 Shore A
 • Viskozita : natíratelný
 • Zpracování : Fast - 1,5 min., Standard - 5 min., Silk - 6 min
 • Tvrdnutí : Fast - 5 min., Standard - 20 min., Silk - 20 min
 • Barva : Fast - zelený, Standard - fialový, Silk - zelený
 • Poměr : 1 : 1 dle objemu

Dragon Skin 091kg - adiční silikon

Cena 1 815,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Ideální pro extrémní negativní formy, rekvizity, masky. Velmi elastický a odolný v trhu. Oproti Dragon Skin serie má tvrdost 2 Shore A.

Dragon skin FX-Pro je ideální pro výrobu realistické kůže.

Barvení pomocí pigmentů Silc-Pig. Odstín barvy kůže docílíte pigmentem Flesh Tone.

Vlastnosti
 • speciálně pro Make-up FX
 • tenké, měkké, elastické, odolné proti roztržení
Parametry
 • Viskozita: 18000 mPas
 • Zpracování: 12 min
 • Odformování: 40 min
 • Barva: čirá
 • Míchání: 1A : 1B objemově

Ecoflex0,91kg - adiční silikon

Cena 1 420,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Adiční silikony Ecoflex mají velmi široké použití. Jednoduché míchání. Jsou velmi stabilní a elastické. Jsou translucentní, a proto snadno obarvitelné pomocí Silc-Pig pigmentů. K dispozici je i odstín lidské kůže. Použití především pro výrobu masek a protéz.
Je měkčí než Dragon Skin.
Lze domalovat pomocí FuseFX nebo Psycho Paint.
K výrobě protéz a dalších výrobků v ortopedii.
Ještě jednodušší práce je za pomoci kartuší a míchací pistole.

Vlastnosti
 • ideální pro výrobu masek a rekvizit
 • velmi měkký a průtažný
 • vysoká pevnost v trhu
 • minimální smrštění
 • vyrábí se i v kartuších
Parametry
 • Viskozita: 3000(Ecoflex 0030) - 14000(Ecoflex 0010) mPas
 • Zpracování: 1 min(Ecoflex 5) - 45 min(Ecoflex 0030)
 • Odformování: 5 min(Ecoflex 5) - 4 hod(Ecoflex 0010/0030)
 • Barva: průhledná
 • Míchání: 1A : 1B objemově
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Matující pudr na místa, která nechcete mít lesklá.

Silikonové barvy FuseFX™ Platinum mají přirozený lesklý povrch, takže pokud potřebujete povrch zmatnit, WS MATTING POWDER je tou správnou cestou.
FuseFX™ WS-Series MATTING POWDER je unikátní směs matovacích činidel na vodní bázi navržená tak, aby eliminovala lesk silikonem natřených povrchů, čímž jim dodává plochý matný povrch s malým nebo žádným leskem.

Zbytky WS MATTING POWDER se smývají trochou mýdla a teplé vody, zasychají a nezanechávají na povrchu "modrý" nádech na rozdíl od Cabosilu.
Neobsahuje Amorfní silku ani Cabosil.

Skin Tite Smooth On sada s Thi-vex -...

Cena 749,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Sada Skin Tite + Thivex ( 2x 56g + 30g Thivex rozpouštědlo )

Skin Tite™ je silikon bezpečný pro pokožku, který se používá k vytvoření rychlých ran, jizev a k přilepení silikonových pomůcek přímo na kůži. Lze jej tvarovat „za chodu“, nabízí maximální kontrolu a zůstává přesně tam, kde jej položíte. Skin Tite™ přilne k pokožce a dokonale se přizpůsobí všem konturám. Vytvrzená pryž je pevná a bude se ohýbat při pohybu těla. Rány a přístroje se neuvolní, dokud je neodstraníte. Materiál je bezpečný pro pokožku a certifikován nezávislou laboratoří.

Použitím silikonových pigmentů Silc Pig™ je dosaženo nekonečného množství barevných efektů . Smíšené barevné pigmenty Silc Pig™ přidané do Skin Tite™ vytvoří hyperrealistické řezy, jizvy, řezné rány, modřiny, nekrotické (mrtvé kůže) efekty, díry po kulkách a další. Zahušťovadlo THI-VEX™ zahustí Skin Tite™ pro ještě větší kontrolu vertikálního zavěšení a je ideální pro vytváření kožních kapes, visící kůže, hlubokých řezů a ran, děr a dalších.

Slacker 450g - změkčovač silikonů

Cena 1 616,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Změkčovač pro adiční silikony. Jednokomponentní přísada do Dragon SkinDragon Skin FX-Pro a Ecoflex, která připomíná efekt kůže a masa. Používá se pro výrobu masek a kopie vnitřních orgánů.
Možno také pro výrobu samolepících masek drží na obličeji bez použití lepidla např. Skin Tite.

Vlastnosti
 • adiční silikon jako přísada do adičních silikonů pro pocit kůže
 • ideální pro Dragon Skin a Ecoflex
 • měkká a želatinová konzistence
Parametry
 • Míchání např.pro Dragon Skin (A+B)
 • 1A:1B:1Slacker - pocit měkké kůže
 • 1A:1B:2Slacker - velmi měkký, lehce lepivý povrch
 • 1A:1B:3Slacker - extrémně lepivý, želatinová konzistence
 • 1A:1B:4Slacker - silikonový gel
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Systém, který lze snadno použít k dosažení dokonalých pleťových tónů a stínů.
Ředí se ředidlem Toluol.
Směs je možno natírat nebo stříkat airbrushem.
Většina barev FuseFX se skládá ze dvou komponentů a jsou dodávány v praktických lahvičkách se směšovačem.

Serie S - jsou jednokomponentní silikonové pigmenty dodávané v lahvičkách a používají se pro zabarvení translucentních silikonů (např. Dragon Skin) nebo imitaci lidské kůže.

Vlastnosti

 • nejjednodušší způsob trvanlivého malování na adiční silikony
Parametry
 • Zpracování: 20 min (s ředidlem cca 45 min)
 • Doba vytvrzení: 2 hod
 • Míchání: 1A : 1B : 1-2 ředidla (pro štětec) / 1A : 1B : 2-4 ředidla (pro airbrush)

Zombie sada - VÝPRODEJ - SUPER CENA

Cena 1 200,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Ultimate Zombie Kit obsahuje vše potřebné k vytvoření různých zombie make-up efektů přímo na kůži. Ideální pro Halloween, divadelní a filmové účely.

Tato sada obsahuje všechny věci potřebné pro vytvoření jizvy, otevřené rány, popáleniny, řezné rány, infekce, apod. Skin Tite silikon je možno aplikovat přímo na kůži. Vytvrzený Skin Tite je pevný a přizpůsobí se přirozeným pohybům těla.

Obsah balení

 • Skin Tite
 • Thi-Vex
 • Silc-Pig barev
 • 4 Make-up barvy
 • kousky skla ze silikonu
 • 1x zombie zuby
 • Quick-Start-Guide (anglicky)
 • Starter-Kit DVD (anglicky)

Pigment Fuse FX 30g - výprodej 4 barvy

Cena 750,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Systém, který lze snadno použít k dosažení dokonalých pleťových tónů a stínů.
Ředí se ředidlem Toluol.
Směs je možno natírat nebo stříkat airbrushem.
Většina barev FuseFX se skládá ze dvou komponentů a jsou dodávány v praktických lahvičkách se směšovačem.

Serie S - jsou jednokomponentní silikonové pigmenty dodávané v lahvičkách a používají se pro zabarvení translucentních silikonů (např. Dragon Skin) nebo imitaci lidské kůže.

Vlastnosti
 • nejjednodušší způsob trvanlivého malování na adiční silikony
Parametry
 • Zpracování: 20 min (s ředidlem cca 45 min)
 • Doba vytvrzení: 2 hod
 • Míchání: 1A : 1B : 1-2 ředidla (pro štětec) / 1A : 1B : 2-4 ředidla (pro airbrush)

Trial Kit TK-01 startovací sada -...

Cena 650,00 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Sada mini  TK-Series Trial  je skvělý způsob, jak zjistit, o čem jsou barvy FuseFX!

Získáte jednu 15gramovou lahvičku základního pigmentu v tónu pleti a tři 10g mini balení barvy – tvářenku, opálení a žilku.